ЧАЧАНИ ПАЛИ У ПРОДУЖЕТКУ

Кошаркаши краљевачке Слоге победом су стартовали у овогодишњој „Адмирал бет Кошаркашкој лиги Србије“.

На премијери нове сезоне, Краљевчани су пред својим навијачима у новој хали спортова, после трилер завршнице регуларног дела утакмице и продужетка, савладали екипу Чачак 94, дебитанта у овом рангу такмичења, резултатом 104:97 (28:19, 20:22, 20:19, 19:27, 17:10).

Све до последње четвртине својеврсног кошаркашког маратона Слога је била константно у вођству, али се борбени гости из комшилука нису предавали и, искористивши „празан ход“ и пад у игри Краљевчана, успели да у самом финишу направе преокрет и у неизвесној завршници стигну до продужетка.

У додатних пет минута, међутим, више живаца имали су домаћи играчи који су спречили изненађење и ипак стигли до првог овосезонског тријумфа.

У наредном, 2. колу КЛС Слога ће у Лазаревцу снаге одмерити са домаћом Колубаром.